10 senedir içinde bulunduğumuz sektöre en yeni teknolojileri taşımak ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmak amacıyla yola çıkmış, azimli, istekli ve herşeyden önemlisi yenilikçi bir anlayışla websandalye.com ailesini kurduk. Uzun yıllar içinde bulunduğumuz sektörde farkettiğimiz hızlı iletişim, kalitesi uzmanlar tarafından test edilmiş ürün eksikliğini gidermek ve kaliteli ürünleri sizlere güvenli bir şekilde ulaştırma sorumluluğunu seve seve üstlenmiş bulunmaktayız. Özellikle iletişim çağındaki dünyamızda halen daha iletişim kopukluğu yaşamanızı sağlayan binlerce firmaya karşın, ‘müşteri daima haklıdır’ ilkesini bir motta olarak benimsedik.

    Ürünlerimizi Edirne’den Kars’a kadar Türkiye’nin bütün illerine hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz. İç mekan sandalyelerinden oyuncu koltuklarına, yönetici koltuklarından çalışan koltuklarına kadar çok geniş yelpazedeki ürün listemiz ise her gün güncellenerek kendini yenilemektedir. Geniş ürün yelpazemizin yanı sıra, kendi kombinlerinizide yapma fırsatını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bir ürünün farklı kumaş seçeneğini, yada farklı renk seçenegini isteğinize göre kombinleme fırsatı tamamen zevkinize bırakılmıştır. Bütün bu uygulamalar kısa süre içerisinde gerçekleştirilip, ürünleriniz kargo vasıtasıyla kapınıza kadar teslim edilir. 

     Farklı ürün tedarikçilerimizi, işten anlayan, uzman elemanlarımızla sizler için kılı kırk yararak seçmekteyiz. Tedarik ve teslimat süreçlerinin, siz değerli müşterilerimizin hakettiği gibi sorunsuz gerçekleşmesi için, takip teknolojileri ile donatılmış bir site kurduk. Bu site tamda olması gerektiği gibi bütün güvenli online alışveriş sitelerinin en belirgin özelliği SSL Sertifikası ile desteklenmektedir. Mobil cihazlarınızında desteklendiği ve çağın gerekliliklerini yerine getiren sitemiz, sizlerin güvenli bir online alışveriş deneyimi sağlamanız için gerekli ortamı sunmayı amaçlamıştır.

    Kurumsal ilişkilerimiz ise olması gerektiği gibi, şeffaflık, güvenilirlik ve devamlılık prensiplerine dayanmaktadır. Kurumsal müşterierimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda profesyonel çözümlerimizle yanınızda olmaktan gurur duyarız. 

    Websandalye.com ailesi olarak, sizlerinde bizleri birer aile ferdi olarak görmeniz en büyük hedefimizdir. Bugün, yarın ve daima sizlerin yanında ve ihtiyaçlarınıza gerçek bir çözüm ortağı olacağımıza inancımız tam. Bu uzun yolda sizlerle birlikte kol kola ilerleyebilmek umuduyla. Bize güvendiğiniz için Teşekkür ederiz.

                                                                                                                                        WEBSANDALYE.COM AİLESİ